ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بورس نیما

بورس نیما

بورس اختصاصی دانشگاه مازندران | دکتری زبان و ادبیات فارسی. متقاضیان بورس نیما دانشگاه مازندران، با حمایت دانشگاه، در گروه زبان و ادبیات فارسی دانشکده علوم انسانی و اجتماعی تحصیلات مقطع دکتری خود را تکمیل نموده و به فعالیت های پژوهشی با راهنمایی اساتید برجسته گروه زبان و ادبیات فارسی خواهند پرداخت.

بورسیه مولانا

بورسیه مولانا

برنامه تبادل مولانا، برنامه ای است که هدف آن تبادل دانشجو و اساتید دانشگاهی بین مؤسسات آموزش عالی ‏ترکیه و مؤسسات آموزش عالی سایر کشورها است. برنامه تبادل مولانا متفاوت از سایر برنامه های تبادل ‏دانشجو و اساتید ، تمام موسسات آموزش عالی جهان را بدون در نظر گرفتن منطقه آنها شامل می شود.

بورسیه اراسمس پلاس

بورسیه اراسمس پلاس

اراسمس پلاس برنامه بورس آموزشی تحت حمایت اتحادیه اروپاست که با هدف سازمان دهی تبادل دانشجو بین دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اروپا و سایر نقاط جهان راه اندازی شده است.

بورسیه اراسمس ماندس

بورسیه اراسمس ماندس

در سال ۱۹۸۷ اتحادیه اروپا برنامه‌ای را با نام اراسمس تدوین کرد که در آن می‌بایستی دانشگاه‌های اروپایی با ‏اعطای بورس‌های تحصیلی نیروی انسانی جوان از کشورهای غیر اروپایی جذب کنند.بورسهای تحصیلی این ‏برنامه‌ها از معتبرترین بورسهای تحصیلی در جهان محسوب شده و به دلیل توجه خاص کشورهای اروپایی به ‏این برنامه‌ها، فارغ التحصیلان این برنامه‌ها از فرصت‌های شغلی خوبی در اروپا و حتی کشورهای آمریکا و ‏کانادا برخوردارند.

مؤسّسه مبادلات آکادمیک آلمان (د.آ.آ.د)

مؤسّسه مبادلات آکادمیک آلمان (د.آ.آ.د)

(به آلمانی Deutscher Akademischer Austauschdienst یا DAAD)یک مرکز بین‌المللی است که برنامهٔ اصلی آن برقراری ارتباط میان دانشجویان، استادان و پژوهشگران سایر کشورها با آلمان و پذیرش و آموزش آن‌ها در این کشور است.

سفرنامه ها

سفرنامه ها

در این بخش می توانید آخرین تجربیات اساتید و دانشجویان دانشگاه مازندران از سفر های بین المللی شان را ‏مطالعه نمایید.


اخبار

مشاهده همه ...