استخدام در دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه مازندران

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان گرانقدر دانشگاه مازندران می رساند که دفتر همکاری های علمی و بین المللی در صدد جذب علاقه مندان به همکاری با این دفتر میباشد. علاقمندان می توانند جزئیات این فرصت شغلی را در ادامه این صفحه مطالعه نمایند.


معرفی دفتر همکاری های علمی و بین المللی

دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه مازندران از اواسط سال 1380 رسماً کار خود را در حوزه ریاست دانشگاه آغاز نمود. فعالیت این دفتر در راستای وظایف تعریف شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صورت میگیرد تا بواسطه آن بتوان زمینه های لازم جهت توسعه روابط بین دانشگاه های داخل و خارج را فراهم نمود. دفتر همکاری های بین المللی و علمی (OISC) امور بین الملل دانشجویان خارجی که در دانشگاه ما تحصیل می کنند را مدیریت و نظارت می کند. علاوه بر این، دفتر وظیفه تهیه و اجرای برنامه های تبادل دانشجویی بین المللی و امضا و اجرای تفاهم نامه ها به همراه شرکت در سمینارها و کنفرانس های بین المللی و همچنین همکاری با شرکای دانشگاهی را بر عهده دارد. تعالی و تنوع ارزشهایی هستند که به یک دانشگاه برای رشد و شکوفایی کمک می کند. موفقیت ما در دانشگاه مازندران در رویکرد آموزشی ما نهفته است، که برای پیشرفت فردی، حرفه ای و فکری دانشجویان آن ارزش قائل است. دانشجویان دانشگاه مازندران از رده های سنی مختلفی هستند و از پیشینه ها، مناطق و کشورهای مختلف در حال تحصیل هستند. این عامل سبب می شود که دانشجویان طیف گسترده ای از تجربیات مختلف را کسب کرده و به وسیله ی علاقه های خود، جامعه آموزشی را غنی تر سازند.

مشخصات موقعیت شغلی

نوع فعالیت:
همکاری دانشجویی با دفتر

وظایف:
پیشنهاد ما این است که دانشجو ترجیحا در حال تحصیل ترم های ابتدایی مقطع کارشناسی باشد و حداقل یکی از مهارت های زیر را داشته باشد:

 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • نامه نگاری به انگلیسی
 • طراحی گرافیک
 • تولید محتوا
 • برنامه نویسی

ساعات کاری:
توافقی – با توجه به زمان کلاس های دانشگاه شما

مزایا:
ارائه خوابگاه برای کار آموز

ثبت نام

مهارت های اولیه کار آموز

به جهت اینکه کار آموز بتواند بیشترین رشد خود را در دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران تجربه نماید، از ایشان این انتظار می رود که حداقل یکی از مهارت های زیر را داشته باشد. قابل ذکر است که حتی اگر مهارتی را نداشته باشید، محیطی برایتان فراهم می باشد که می توانید یاد بگیرید.

 • دانشجو بودن
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • توانایی کار کردن با نرم افزار های گرافیکی نظیر فوتوشاپ و ایلاستریتور
 • مهارت نویسندگی برای تولید محتوا، مانند خبر، گزارش، نامه های اداری و ...
 • توانایی مدیریت شبکه های مجازی مختلف مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، یوتیوب و....
 • تسلط به برنامه نویسی فرانت اند HTML، CSS، JavaScript.
 • علاقه شدید به یادگیری

دانشجو بودن

متقاضی می بایست از دانشجویان دانشگاه مازندران باشد.

تسلط به زبان انگلیسی

از کار آموز این انتظار می رود که در وهله اول، به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد. به همین منظور، اولویت استخدام با دانشجویان رشته های آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی می باشد. اما دانشجویان سایر رشته های دانشگاه مازندران نیز می توانند برای این موقعیت شغلی اقدام نمایند.

توانایی کار کردن با نرم افزار های گرافیکی نظیر فوتوشاپ و ایلاستریتور

حضور موثر در فضای مجازی یکی از اهداف دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران می باشد. برای رسیدن به این هدف می بایست از طریق بهترین روش ها بتوانیم دانشگاه مازندران را تبلیغ نماییم و طراحی گرافیک (بنر، پوستر، آثار دیجیتال، خبرنامه ها و ...) می تواند در این راستا کمک شایانی باشد. از متقاضیان گرامی انتظار می رود که به نرم افزار های زیر تسلط کافی را برای تولید محتوای زیبای گرافیکی داشته باشند.

 • ادوبی فوتوشاپ (Adobe Photoshop)
 • ادوبی الاستریتور(Adobe Illustrator)
 • ادوبی ایندیزاین(Adobe InDesign)

علاقمندان می توانند نمونه کار های خود را از طریق فرم ثبت نام در انتهای این صفحه با ما به اشتراک بگذارند. در این صفحه می توانید کار های گرافیکی دانشجویان گذشته را مشاهده نمایید.

مهارت نویسندگی

بدون شک، نوشتن یکی از مهارت‌ هایی است که برای ارتباط موثر با سایر افراد جامعه امری اساسی است. نوشتن و خواندن دو مهارت مهم اکتسابی در زندگی هستند. یک نویسنده‌ی خوب می‌تواند تقریبا هر کاری را انجام دهد. در دفتر همکاریهای علمی و بین المللی، فرصت های زیادی برای نوشتن پیدا خواهید کرد و از این طریق در نوشتن چیره دست خواهید شد. از جمله قسمت های که به نوشتن احتیاج خواهید داشت می توان نوشتن متن اخبار، گزارش ها، برنامه های مختلف، نوشتن برای صفحات مختلف وبسایت دفتر را نام برد.

توانایی مدیریت شبکه های مجازی

متقاضی می بایست به مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، یوتیوب و ... تسلط کامل داشته باشد و بتواند با مهارت نویسندگی و تولید محتوای گرافیکی، به افزایش کیفیت شبکه های اجتماعی دفتر کمک کند.

تسلط به برنامه نویسی فرانت اند HTML ، CSS، JavaScript

رسیدگی به وبسایت از اصلی ترین وظایف خواهد بود و از انتظار می رود که دانش برنامه نویسی فرانت اند را بلد باشند و در رسیدگی به وبسایت به همکاران خود کمک کنند. مطمئن باشید که جای یادگیری بسیار زیادی در این دفتر برایتان وجود خواهد داشت.

علاقه شدید به یادگیری

هدف اصلی ما در دفتر همکاریهای علمی و بین المللی یادگیری می باشد و امیدواریم که دانشجویی که به جمع ما می پیوندد این هدف را دنبال نماید. به یاد داشته باشید که حتی اگر برخی از مهارت های لازم برای شروع کار را نداشته باشید باز هم می توانید تقاضای خود را با پر کردن فرم در انتهای این صفحه ارسال نمایید. اطمینان داشته باشید که اطلاعات شما را با دقت مطالعه کرده و برای طی قدم های آتی با شما تماس خواهیم گرفت. پس از شما میخواهیم که پس از پر کردن فرم صبور باشید و منتظر خبر های خوش از طرف ما باشید.

ثبت نام
Recruitment Recruitment