ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.  چاپ        ارسال به دوست

گزارش نشست های هیئت اعزامی از دانشگاه اپوله لهستان تحت برنامه اراسموس+

به همت مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، سلسله نشست های هیئت اعزامی از دانشگاه اپوله لهستان تحت برنامه اراسموس+ در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.

اولین نشست علمی با موضوع "مهاجرت رفاه طلبانه: ‌درس آموخته هایی از ایران و لهستان" با حضور دکتر وانکه از دانشگاه اپوله لهستان و دکتر شارع پور عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران در 19 اردیبهشت در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران با حضور دانشجویان برگزار شد. 

طی این نشست، دکتر وانکه تجربیات پژوهشی خود از موضوع مهاجرت پناهندگان اوکراینی به کشور لهستان پس از وقوع جنگ بین روسیه با اوکراین را بیان کردند و جناب استاد شارع پور نیز نتایج پژوهش میدانی خود در استان مازندران در خصوص گسترش خانه های دوم و ویلاسازی در مناطق روستایی و کوهستانی استان را ارائه نمودند. کیفیت مطالب ارائه شده در هر دو سخنرانی،‌ و نکات جامعه شناختی حاصل از ان برای حاضرین، ارزشمند و قابل توجه بود و مورد استقبال و استفاده قرار گرفت.

دومین نشست علمی با موضوع "روش تحقیق تصویری در مردم شناسی و جامعه شناسی" با حضور دکتر وانکه و دکتر وانیک از دانشگاه اپوله لهستان در 20 اردیبهشت در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران با حضور دانشجویان برگزار شد. 

طی این نشست، این دو استاد محترم تلاش کردند تا دانش و تجربیات خود در این خصوص را به شکلی قابل فهم برای دانشجویان و به صورت تصویری ارائه دهند که مورد استقبال حاضرین نیز قرار گرفت و با پرسش و پاسخ فعالانه دانشجویان دانشگاه مازندران همراه شد.


١٠:٥٨ - چهارشنبه ٤ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٢٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٠
لینک کوتاه خبر : int.umz.ac.ir/sun/YvEpr4


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار

مشاهده همه ...