ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بورسیه های تحصیلی قطر، هند و مالزی

به گزارش مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران کشورهای قطر، هندوستان و مالزی بورسیه هایی را اعلام کرده اند که می توانید در ادامه این خبر فایل های مربوط به آنها را دانلود کنید.


| ١٥:٢١ - چهارشنبه ١٠ شهريور ١٤٠٠
بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2021

بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2021

به گزارش مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران به نقل از سازمان اموز دانشجویان و وبسایت بورسیه های ترکیه و سرکنسولگری جمهوری ترکیه در مشهد، به اطلاع می رساند، دولت ترکیه بورسیه تحصیلی بسیار خوبی را برای دانشجویان بین المللی علاقمند به تحصیل در این کشور ارائه می دهد. در ادامه با جزئیات این بورسیه ها با ما همراه شوید.


| ٠٨:٤٣ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩
اطلاعیه بورس تحصیلی متقابل ایران و روسیه 2021-2022

اطلاعیه بورس تحصیلی متقابل ایران و روسیه 2021-2022

با عنایت به برنامه مبادلات فرهنگی، علمی و آموزشی میان جمهوری اسلامی ایران و روسیه و پیرو مذاکرات رایزن محترم علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در روسیه، با همتایان روسی، با اعطای تعدادی بورسیه تحصیلی در رشته‌ها و مقاطع تحصیلی کارشناسی‌ارشد، دکترا و فرصت‌های تحقیقاتی برای دانشجویان دکتری دانشگاه‌های داخل کشور، برای سال تحصیلی 2022-2021 موافقت نموده است.


| ١٦:٢٠ - شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٩
فراخوان جایزه میشل باتیس ۲۰۲۱‏

فراخوان جایزه میشل باتیس ۲۰۲۱‏

جایزه میشل باتیس در رابطه با مدیریت ذخیرهگاه‌های زیستکره به یادبود دکتر میشل باتیس که فعالیت چشمگیری در زمینه مدیریت ذخیره گاه‌های زیستکره داشته است، به شخصی که در این زمینه تحقیقات ارزندهای انجام داده باشد اهدا می‌شود.


| ١٠:٣٣ - شنبه ٦ دی ١٣٩٩
فراخوان جایزه بین المللی یونسکو-مندلیف روسیه در زمینه علوم پایه

فراخوان جایزه بین المللی یونسکو-مندلیف روسیه در زمینه علوم پایه

هدف از جایزه بین‌المللی یونسکو-مندلیف روسیه در زمینه علوم پایه، شناسایی و ارج نهادن به دستاوردهای بزرگ دانشمندان از نظر توسعه، انتشار و همچنین همکاری بین‌المللی در زمینه علوم پایه است که تاثیر قابل توجهی در سطح منطقه‌ای یا بین‌المللی داشته باشد.


| ١٠:٢٧ - شنبه ٦ دی ١٣٩٩

اطلاعیه بورسیه ارسموس پلاس دانشگاه سالزبورگ اتریش

با کسب این بورسیه، دانشجویان یک ترم از تحصیل خود را در دانشگاه سالزبورگ به صورت مهمان سپری میکنند. تمام هزینه ها در قالب این برنامه پوشش داده خواهد شد.


| ٠٠:٥٠ - جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩
بورس تحصیلی متقابل ایران  و مجارستان 2021-2022
اطلاعیه؛

بورس تحصیلی متقابل ایران و مجارستان 2021-2022

با عنایت به برنامه مبادلات فرهنگی، علمی و آموزشی میان جمهوری اسلامی ایران و مجارستان و پیرو مذاکرات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همتایان مجاری بنیاد بورس مجارستان، با اعطای تعدادی بورس متقابل در رشته های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای سال تحصیلی 2022-2021 موافقت نموده است.


| ١٩:٥٤ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩
فراخوان یونسکو برای جایزه انسان و کره مسکون

فراخوان یونسکو برای جایزه انسان و کره مسکون

این جایزه پنج هزار دلاری با هدف تشویق دانشمندان جوان برای تحقیق در مورد مسایل مربوط به ذخیره گاه های زیست کره و تبادل تجربیات بین این دانشمندان است.


| ١٩:٥١ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩
فراخوان برنامه های بورسیه بلندمدت سال ۲۰۲۱ مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و تکنولوژی زیستی

فراخوان برنامه های بورسیه بلندمدت سال ۲۰۲۱ مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و تکنولوژی زیستی

مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و تکنولوژی زیستی فراخوان برنامه های بورسیه بلندمدت سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد.


| ١٢:١٧ - يکشنبه ١٨ آبان ١٣٩٩
فراخوان بورسهای آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (JICA)

فراخوان بورسهای آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (JICA)

آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (JICA) در نظر دارد به منظور ارتقای کیفی نیروی انسانی در کشورهای مختلف دو برنامه بورس برای تحصیل در مقطع دکتری اعطا نماید.


| ١٣:١٩ - دوشنبه ١٢ آبان ١٣٩٩
کمک‌هزینه‌ برای دانشجویان و پژوهش‌گران تا 10هزار دلار
بنیاد پژوهش‌های اسپرانتو (ESF) با هم‌کاری «مرکز تحقیقات و مستندسازی مسائل زبان جهانی» (CED):

کمک‌هزینه‌ برای دانشجویان و پژوهش‌گران تا 10هزار دلار

«بنیاد پژوهش‌های اسپرانتو» (به اسپرانتو:‌ Fondaĵo pri Esperantaj Studoj ؛ به انگلیسی: Esperantic Studies Foundation) با بیش از نیم قرن سابقه، برای نیل به "عدالت زبانی در جهانی چندفرهنگی" در سال 1968 به‌وجود آمده است. سایت این بنیاد، علاوه بر زبان اسپرانتو به زبان انگلیسی نیز هست، چرا که "قصد ما در این بنیاد آگاه‌ساختن کارشناسان انگلیسی‌زبان در باره‌ی غنای منابع زبان‌شناسی تطبیقی در دنیای اسپرانتوزبان است" (نقل از مقدمه‌ی IpI ، شماره‌ی 101، ص 2).


| ١٢:٠٠ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩
دانشگاه ماستریخت هلند (با کمک هزینه تحصیلی کامل) برای دانشجویان کارشناسی ارشد
بورس تحصیلی

دانشگاه ماستریخت هلند (با کمک هزینه تحصیلی کامل) برای دانشجویان کارشناسی ارشد

دانشگاه ماستریخت هلند در نظر دارد، بورس تحصیلی کامل با مبلغ 29000 یورو (شامل معافیت شهریه و کمک هزینه ماهیانه) به ازای هر سال تحصیلی برای دانشجویان با استعداد خارج از اتحادیه اروپا در مقطع کارشناسی ارشد ارائه دهد.


| ١٣:٥٣ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩
بورسیه تحصیلات عالی ایفل
بورسیه؛

بورسیه تحصیلات عالی ایفل

بورسیه تحصیلات عالی ایفل توسط وزارت فرانسه و امور خارجه فرانسه ایجاد شده تا موسسات آموزش عالی فرانسه بتوانند دانشجویان برتر خارجی را برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جذب کنند.


| ١٩:٠٤ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩
بورسیه؛

فراخوان بورس های تحصیلی دوره های كوتاه مدت در كشور هلند

به اطلاع می رساند فراخوان مربوط به بورس هاي تحصيلي معرفي شده از سوي «سازمان بين المللي سازي تحصيلات» هلند (نوفيك) تحت حمايت وزارت خارجه اين كشور براي ده كشور منطقه خاورميانه از جمله ايران، از سفارت كشورمان در لاهه اعلام گردیده است.


| ٠٩:٢٨ - چهارشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٩
بورسیه؛

فراخوان اعطای بورس های تحصیلی برای دانشجویان دختر در مقطع کارشناسی ارشد از سوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (IAEA)

به اطلاع می رساند آژانس بین المللی انرژی اتمی به دانشجویان دختر در کشورهای عضو این آژانس و یا پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های معتبر بورسیه تحصیلی ارائه می نماید.


| ٠٩:٥٧ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٩

2 3 صفحه بعدی >>

اخبار

مشاهده همه ...