ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.پنجاه سال با دانشگاه مازندران

١٦:٥١ | پنج شنبه ٧ اسفند ١٣٩٩
گروه خبری: اخبار دانشجویان بین المللی, وبلاگ دفتر بین الملل
شماره خبر: ٢٨٢٦٠
تعداد بازدید: 221
پنجاه سال با دانشگاه مازندران

سال ۱۳۹۹ خورشیدی سالی پر از اتفاقات تلخ بود، سالی که روزانه تعداد زیادی از هموطنان، اعضای خانواده و دوستانمان را در اثر همه گیری ویروس کرونا از دست دادیم. اما امروز با حفظ امید و ایمان به علم این آرزو که هر چه زودتر از این همه گیری بگذریم آرزوی برآورده نشدنی نیست.

سال ۱۳۹۹ در کنار همه تلخی ها برای اعضای خانواده دانشگاه مازندران سال ویژه ای بود؛ این سال پر ماجرا مصادف شد با پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه مازندران.

در حالی که میشد در کنار هم این مناسبت را جشن بگیریم؛ برای حفظ سلامت جامعه از هم دور شدیم اما مهر به دانشگاه مازندران، دانشگاهی که میزبان بهترین روز های جوانی دانشجویانش بوده است جان های ما را با وجود دوری به یکدیگر نزدیک می کند تا این سال را در کنار یکدیگر نکو بداریم و به آینده ای روشن تر چشم بدوزیم.

مهر به دانشگاه مازندران، مختص اعضای خانواده آن نیست؛ افرادی از کشور های دیگر که با دانشگاه مازندران سابقه ی همکاری داشته اند و یا در حال همکاری هستند در همین راستا برای ما از اقصی نقاط جهان پیام های تبریک مختلفی ارسال کرده اند. با ورود به آخرین ماه از سال ۱۳۹۹، این پیام ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه مازندران را به شما شادباش می گوید و آرزو می کند صدمین سالگرد را در کنار یکدیگر با موفقیت های بیشتری جشن بگیریم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: