ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2021

٠٨:٤٣ | يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩
گروه خبری: بورسیه ها, اخبار دفتر بین الملل
شماره خبر: ٢٨٠٠٩
تعداد بازدید: 403
بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2021

به گزارش مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران به نقل از سازمان اموز دانشجویان و وبسایت بورسیه های ترکیه و سرکنسولگری جمهوری ترکیه در مشهد، به اطلاع می رساند، دولت ترکیه بورسیه تحصیلی بسیار خوبی را برای دانشجویان بین المللی علاقمند به تحصیل در این کشور ارائه می دهد. در ادامه با جزئیات این بورسیه ها با ما همراه شوید.

کشور ترکیه علاوه بر فراهم آوردن فرصت های آموزشی با مقیاس بین المللی و همچنین دانش و تجربه فراوان ، بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل در معتبرترین دانشگاه های ترکیه ارائه می دهد.

بورسیه های تحصیلی ترکیه یک برنامه بورسیه رقابتی حمایت شده با بودجه دولتی این کشور است که به دانشجویان و محققان برجسته اعطا می شود تا در یک رشته تمام وقت یا کوتاه مدت در دانشگاه های برتر ترکیه تحصیل کنند.

هدف بورسیه های تحصیلی ترکیه ایجاد شبکه ای از رهبران آینده است که متعهد به تقویت همکاری بین کشورها و درک متقابل بین جوامع هستند.

مهلت ارسال درخواست: 21 دی 1399 – 2 اسفند 1399

درخواست های بورسیه های تحصیلی ترکیه برای سال 2021 در یک دوره دریافت می شود و مهلت ارسال درخواست برای دانشجویان بین المللی از همه ی کشور های دنیا بین 21 دی 1399 تا 2 اسفند 1399 خواهد بود.

چه چیزی در مورد بورسیه های تحصیلی ترکیه منحصر به فرد است؟

دلیل منحصر به فرد بودن بورسیه های ترکیه این است که نه تنها شامل پشتیبانی مالی، شهریه، خوابگاه و بیمه درمانی است، بلکه در تمام مقاطع تحصیلات عالیه، کاریابی دانشگاهی (University placement) و امکانات دانشگاهی ، اجتماعی و فرهنگی را به دریافت کنندگان این بورسیه ارائه می دهد.

رشته ها و مقاطع تحصیلی

رشته های تحصیلی این بورسیه، رشته های ارائه شده در دوره های لیسانس و تحصیلات تکمیلی می باشند.

ارسال در خواست برای متقاضیانی که خواستار تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند باز خواهد بود.

سایر رشته ها مانند بورسیه پژوهشی (Research Scholarship)، بورسیه موفقیت (Success Scholarship)، و KATIP برنامه های ارسال درخواست متفاوتی دارند و به طور منظم در وبسایت و شبکه های اجتماعی بورسیه های تحصیلی ترکیه در مورد آنها اطلاع رسانی می شود.

پوستر بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2021


لینک های مفید


همین الان درخواست خود را ثبت کنید

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: