ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.تمدید مهلت فراخوان دوم طرحهای پژوهشی مشترک ایران و ترکیه

١٧:١٣ | سه شنبه ٢ دی ١٣٩٩
گروه خبری: رویداد ها, اخبار دفتر بین الملل
شماره خبر: ٢٧٥٣٤
تعداد بازدید: 401
تمدید مهلت فراخوان دوم طرحهای پژوهشی مشترک ایران و ترکیه

مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از تمدید مهلت ارسال طرحهای پژوهشی مشترک فراخوان دوم در تمام عناوین پزشکی( نیماد ) و غیرپزشکی تا۱۵ دی ماه ۱۳۹۹ خبر داد

دکتر سعید شجاعی در این خصوص گفت:

بنا بر تقاضای زیاد همکاران و درخواست توبیتاک ( سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ترکیه) مهلت ارسال پروپوزالهای فراخوان دوم در تمام عناوین پزشکی( مورد حمایت موسسه تحقیقات علوم پزشکی، نیماد ) و غیرپزشکی تا۱۵ دی ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

اعضای محترم هیات علمی و پژوهشگران محترم دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی می توانند پروپوزالهای خود را تا۱۵ دی ماه ۱۳۹۹ از طریق سامانه معرفی شده برای دانشگاه تبریز و نیماد ارسال نمایند.

ایشان همچنین ضمن اشاره به استقبال گسترده محققان ایرانی و ترکیه ای از این برنامه افزود:

با توجه به تراز برتر علمی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه از لحاظ علمی در کشورهای جهان اسلام، گسترش همکاری پژوهشی میان دو کشور باعث رشد علم در جهان اسلام، تعمیق روابط دوستانه دو کشور و توسعه اقتصادی و فرهنگی دو طرف منجر خواهد شد . همچنین توانمندی های دانشمندان ایرانی و ترکیه ای و در نتیجه هم افزایی ها در چارچوب همکاری های علمی دو طرفه مهیا خواهد شد.

ایشان ابراز امیدواری کرد با حمایتهای حداکثری وزارت عتف می توان از علاقمندی دو طرف برای توسعه بیشتر همکاریها، نهایت بهره برداری را نمود.


اطلاعات لازم جهت ارسال طرح پژوهشی مشترک با محقق ترکیه ای در وبسایت زیر قابل دریافت است.

https://irtu.tabrizu.ac.ir
https://rms.nimad.ac.ir

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: