١٣:٣٧ | جمعه ١٦ آبان ١٣٩٩
گروه خبری: اخبار انستیتو کنفوسیوس, اخبار دفتر بین الملل
شماره خبر: ٢٧٠٠٣
تعداد بازدید: 112

پیام تبریک به دانشگاه گوانگجو به مناسبت سالگرد 90 سالگی این دانشگاه

نامه تبریک به دانشگاه گوانگجو به مناسبت سالگرد 90 سالگی این دانشگاه

رئیس دانشگاه مازندران دکتر کوروش نوذری و مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، به مناسبت 90 سالگی دانشگاه گوانگجو، نامه های تبریک به همتایان خود در این دانشگاه ارسال کردند.

دکتر کوروش نوذری رئیس دانشگاه مازندران در نامه خود به دکتر مینگهای وی می نویسد:

ریاست محترم دانشگاه گوانگژو ،
با سلام و احترام فراوان

اینجانب بعنوان رئیس دانشگاه مازندران، از همکاری و تلاشهای متقابل شما در زمینه ارتباطات میان دانشگاهی طی چند سال گذشته، عمیقاً تشکر می کنم. هر دو دانشگاه مازندران و دانشگاه گوانگژو فرصت های فوق العاده ای برای گسترش همکاری های دو جانبه در زمینه های علمی مختلف دارند.

اینجانب نودمین سالگرد تاسیس دانشگاه پر افتخار گوانگژو را صمیمانه به ریاست محترم و اعضای محترم هیئت علمی آن دانشگاه تبریک می گویم. دانشگاه گوانگژو اکنون به عنوان یکی از دانشگاههای معتبر در زمینه های آموزشی و پژوهشی در نظر گرفته می شود که دارای تعداد زیادی دانشجوی بومی و بین المللی است و دانشکده ها و مراکز متعدد و تاثیرگذاری را شامل می شود. این دانشگاه بزرگ اکنون می رود تا در کلاس دانشگاههای بزرگ و موفق جهانی، نقش آفرینی پر رنگتری در توسعه علمی و فناورانه جامعه بشری در مسیر صلح و توسعه پایدار داشته باشد. در ایران و به ویژه در دانشگاه مازندران، دانشگاه گوانگژو با موفقیت های علمی و فعالیت های دانشگاهی خود در زمینه های مختلف شناخته می شود. همچنین این دانشگاه به عنوان قطب اصلی فعالیت ها و تبادلات فرهنگی و یادگیری زبان در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این، اینجانب معتقدم که یک موسسه آموزشی برجسته نمی تواند یک شبه ساخته شود. اطمینان دارم که در طول نود سال گذشته جایگاه دانشگاه گوانگژو به عنوان یک موسسه ی آموزش عالی برتر در چین، با تلاش، کوشش و ازخودگذشتگی دانشجویان، کارمندان و اساتید فعلی و سابق این دانشگاه بدست آمده است.

اینجانب به نمایندگی ازخانواده ی بزرگ دانشگاه مازندران، از همه شما همکاران ارجمندم در دانشگاه گوانگژو برای همکاری های صمیمانه تان طی این سال ها عمیقاً تشکر می کنم و امیدوارم که بتوانیم همکاری های خود را در آینده، به فراخور نام دو تمدن تاریخی ایران و چین و نیز دو دانشگاه بزرگ مازندران و گوانگژو گسترش دهیم.

با آرزوی سلامتی و بهترین ها برای شما

دکتر کوروش نوذری - رئیس دانشگاه مازندران

همچنین دکتر محمود عزیزی، مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران به خانم بیرو لیانگ، مدیر دفتر امور بین الملل دانشگاه گوانگجو می نویسد:

ریاست محترم دفتر امور بین الملل دانشگاه گوانگژو
سرکار خانم بیرو لیانگ،
با سلام

اینجانب نودمین سالگرد تأسیس دانشگاه گوانگژو را صمیمانه تبریک می گویم.

نودمین سالگرد تاسیس دانشگاه از نظر موقعیت زمانی ، فرصت مناسبی برای تأمل در گذشته و نگاه به آینده است. طی نه دهه گذشته دانشگاه گوانگژو هزاران دانشجوی شایسته را پرورش داده و اکنون به دانشگاهی قدرتمند تبدیل شده است که متعهد به پیشرفت در آموزش و تحقیقات علمی است.

همچنین بیان این موضوع سبب خوشحالی است که دانشگاه مازندران ، از سال 2014 با دانشگاه گوانگژو به منظور گسترش راه های تبادل استاد و دانشجو و همچنین در زمینه آموزش زبان چینی به دانشجویان ایرانی در دانشگاه مازندران ، با همکاری نزدیکی با دفتر مرکزی موسسه کنفوسیوس (هانبان) ، ارتباطات قابل توجهی داشته است.

اینجانب عمیقا امیدوارم که در سال های پیش رو روابط ما بین این دو دانشگاه هر چه نزدیک تر خواهد شد و اثر مثبت این همکاری از سطح بین دانشگاهی فراتر رفته و اثر خود را بر جامعه ی جهانی نیز خواهد گذاشت.

اینجانب مشتاقانه منتظر دیدن دستاوردهای مستمر دانشگاه گوانگژو و تحقق چشم انداز آن برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در زمینه ی آموزش و تحقیقات هستم.

به امید آنکه در کنار یکدگیر صد سالگی دانشگاه گوانگژو را در این دانشگاه جشن بگیریم.

با آرزوی بهترین ها برای شما

دکتر محمود عزیزی - مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار

مشاهده همه ...