١١:٥٦ | سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩
گروه خبری: اخبار انستیتو کنفوسیوس, اخبار دفتر بین الملل
شماره خبر: ٢٦٧٩٢
تعداد بازدید: 262

قابل توجه علاقمندان آموزش زبان چینی

برنامه کلاس های انستیتو کنفوسیسوس تعیین شد!

برنامه کلاس های انستیتو کنفوسیسوس مشخص شد

به اطلاع علاقمندان شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی در دانشگاه مازندران می رساند که برنامه کلاس های این انستیتو مشخص گردید. در ادامه همراه ما باشید.

در پروسه ثبت نام از دانشجویان خواسته شده بود تا ساعاتی را که می توانند در کلاس ها شرکت نمایند به ما اعلام کنند تا ما طبق این آمار بتوانیم بهترین برنامه کلاسی را ترتیب دهیم. برنامه ی هفتگی ای که در ادامه می توانید جزئیات کامل آن را مشخص کنید، ساعات کلاس ها را نمایش می دهد. در این نیمسال انستیتو کنفوسیوس سه سطح HSK1، HSK2 و HSK3 را خدمت زبان آموزان ارائه می دهد.

برنامه هفتگی دوره های انستیتو کنفوسیوس

ساعت در چین

12:30-14:30

14:30-16:30

17:30-19:30

ساعت در ایران

8-10

10-12

13-15

شنبه

 

 

 

یکشنبه

HSK2

HSK1

 

دوشنبه

 

 

 

سه شنبه

 

 

 

چهارشنبه

 

HSK2

HSK3

پنجشنبه

HSK3

HSK1

HSK1

جمعه

 

 

 

برای هر دوره انستیتو کنفوسیوس دو جلسه در هفته تعیین شده است. ولی همانطور که در جدول مشاهده می کنید، برای دوره HSK1، یک کلاس در روز شنبه و دو کلاس در روز پنجشنبه در نظر گرفته شده است. به دلیل اینکه تعداد شرکت کنندگان در دوره HSK1 بیشتر از دو دوره دیگر است، بر آن شدیم تا یک کلاس دیگر در روز پنجشنبه اضافه کنیم تا در صورتی که دانشجویی نتواند در یکی از ساعات روز پنجشنبه شرکت کند، در ساعت دیگر همان روز به کلاس ملحق شود.

در ادامه لینک های دوره ها قرار داده شده است و شما عزیزان می توانید در صورت تمایل با پر کردن فرم 2 ثبت نام خود را نهایی نمایید. توجه داشته باشید که با توجه به نوع ثبت نام (دانشجو، هیأت علمی، یا معمولی) مبلغ شهریه متفاوت خواهد بود، و خواهشمند است بخش مربوط به شهریه هر دوره را به دقت مطالعه نمایید.

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار

مشاهده همه ...