ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.  چاپ        ارسال به دوست

شروع ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران در نیمسال اول تحصیلی 1400-1401
شروع ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران در نیمسال اول تحصیلی 1400-1401

به اطلاع علاقمندان آموزش زبان چینی می رساند که ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1401 شروع شده است. در ادامه به معرفی انستیتو کنفوسیوس خواهیم پرداخت و سپس دوره هایی که در این نیمسال ارائه شده اند را لیست خواهیم کرد.

انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران یک انستیتو آموزشی است که دوره های آموزش زبان چینی را به جامعه دانشگاهی دانشگاه مازندران و سایر علاقمندان یادگیری این زبان ارائه می دهد. دانشگاه مازندران پس از دانشگاه تهران، دومین دانشگاه ایران است که در سال 1395 موفق به عقد قرارداد رسمی در جهت تاسیس شعبه ای از این انستیتو در پردیس دانشگاه مازندران گردید. طرف قرارداد تشکیل انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران با دانشگاه گوانگجو و دفتر شورای زبان چینی بین المللی وزارت آموزش چین (هانبان) می باشد. مراسم گشایش انستیتو کنفوسیوس در بهار 1398 برگزار شد و اولین نیمسال تحصیلی که در این انستیتو برگزار شد نیمسال اول سال تحصیلی 1398-1399 بود.

انستیتو کنفوسیوس مفتخر است که یک نیمسال دیگر دوره های آموزشی خود را به علاقمندان یادگیری زبان چینی ارائه می دهد. دوره هایی که در این نیمسال ارائه شده اند به شرح زیر هستند. با کلیک روی هر دوره می توانید اطلاعات بیشتر در مورد دوره را مشاهده کنید و در آن دوره ثبت نام کنید.

کسانی که می خواهند آموزش زبان چینی را از ابتدا شروع کنند می توانند در دوره HSK 1 ثبت نام کنند. همچنین زبان آموزانی که در نیمسال های گذشته همراه ما بوده اند می توانند در سطح بعدی ثبت نام کنند.

در صورتی که قبلا در دوره هایی خارج از انستیتو کنفوسیوس شرکت کرده اید و مطمئن نیستید که کدام دوره را انتخاب کنید می توانید با ما تماس بگیرید. پس از تماس شما با مدرس دوره هماهنگی های لازم را ایجاد خواهیم کرد تا بتوانید با ایشان در مورد دوره ای که مناسب شما هست صحبت کنید.

تماس با ما


١٦:٣٩ - دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٣٠٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٢١٧٥
لینک کوتاه خبر : int.umz.ac.ir/sun/Q8atAM


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار

مشاهده همه ...