ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.  چاپ        ارسال به دوست

چه کسانی از تخفیف ثبت نام در دوره های انستیتو کنفوسیوس برخوردار هستند؟
چه کسانی از تخفیف ثبت نام در دوره های انستیتو کنفوسیوس برخوردار هستند؟

اگر علاقمند به یادگیری زبان دیگر باشید حتما از این موضوع که برای آموزش آن شهریه کمتری نیز پرداخت کنید خوشحال خواهید شد. انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران تخفیف هایی را برای گروهی از زبان آموزان تدارک دیده است تا بتوانند در دوره های آموزش زبان چینی این انستیتو با هزینه کمتری ثبت نام کنند. در ادامه در مورد اینکه این تخفیف به چه میزان است و چه کسانی می توانند از آن بهره مند شوند صحبت خواهیم کرد.

میزان تخفیف شهریه دوره های آموزش زبان چینی

در انستیتو کنفوسیوس برای دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه مازندران تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته شده است. این در حالی است که شهریه پایه برای ثبت نام در تمامی دوره های آموزش زبان چینی برای یک نیمسال تحصیلی 420,000 تومان می باشد. بدین ترتیب، زبان آموزانی که در این گروه قرار می گیرند می توانند از این تخفیف برخوردار شده و فقط 195,000 تومان را برای شهریه پرداخت نمایند. این تخفیف برای کمک به اعضای جامعه دانشگاهی دانشگاه مازندران تعیین شده است تا این گروه از زبان آموزان بتوانند آسانتر در کلاس های آموزش زبان چینی ثبت نام کنند. در ادامه به جزئیات کسانی که می توانند از این تخفیف برخوردار شوند می پردازیم.

چه کسانی از تخفیف شهریه انستیتو کنفوسیوس برخوردار هستند؟

برای شروع ثبت نام تان در دوره های انستیتو کنفوسیوس شما باید ابتدا به کنترل پنل دانشجویان انستیتو کنفوسیوس مراجعه کرده و فرم اطلاعات پایه را پر کنید. شما می توانید در این صفحه راهنمای ثبت نام قدم به قدم را مطالعه نمایید . شما زمانی که فرم اطلاعات پایه را برای ثبت نام در دوره های انستیتو کنفوسیوس پر می کنید می توانید نوع ثبت نام خود را از بین 4 گزینه موجود زیر انتخاب نمایید:

  • متقاضی معمولی (پرداخت شهریه پایه)
  • دانشجوی دانشگاه مازندران (پرداخت شهریه با تخفیف)
  • عضو هیأت علمی دانشگاه مازندران (پرداخت شهریه با تخفیف)
  • کارمند دانشگاه مازندران (پرداخت شهریه با تخفیف)

سپس با توجه به نوع ثبت نامی که انتخاب کرده اید، در صورتی که عضو سه گروه زیر باشید می توانید از این تخفیف برخوردار شوید و در غیر این صورت باید مبلغ کامل شهریه را پرداخت نمایید.

1 - دانشجویان دانشگاه مازندران

دانشجویان دانشگاه مازندران، چه در حال تدریس باشند و چه فارغ التحصیل شده باشند، می توانند از این تخفیف برخوردار شده و مبلغ 195000 تومان را با تخفیف به عنوان شهریه پرداخت کنند. اگر دانشجوی دانشگاه مازندران هستید یا بوده اید، می بایست پس از اینکه فرم اطلاعات پایه را پر کردید، فرم دانشجویان دانشگاه مازندران که در کنترل پنل دانشجویان انستیتو کنفوسیوس قرار دارد را نیز پر کنید. لطفا توجه داشته باشید که این فرم فقط پس از پر شدن فرم اطلاعات پایه برایتان نمایش داده خواهد شد. اگر در حال تحصیل هستید باید اطلاعات تحصیلی دوره ای که در آن تحصیل می کنید را وارد کرده و اگر فارغ التحصیل شده اید باید اطلاعات آخرین دوره تحصیلی تان در دانشگاه مازندران را در این فرم وارد کنید. در زیر تصویر فرم ثبت اطلاعات دانشجویان دانشگاه مازندران را مشاهده می کنید.

لینک های مفید:

2 - اعضای هیأت علمی دانشگاه مازندران

علاوه بر دانشجویان دانشگاه مازندران، این تخفیف شهریه شامل اعضای هیأت علمی دانشگاه مازندران نیز می شود. این گروه از زبان آموزان نیز می توانند به جای 420000 تومان، 195000 تومان را به عنوان شهریه پرداخت نمایند. اگر عضو هیأت علمی دانشگاه مازندران هستید، می بایست پس از پر کردن فرم اطلاعات پایه، فرم اطلاعات مربوط به اعضای هیأت علمی واقع در کنترل پنل دانشجویان انستیتو کنفوسیوس را نیز پر کنید. لطفا توجه داشته باشید که این فرم فقط پس از پر شدن فرم اطلاعات پایه برایتان نمایش داده خواهد شد. در زیر تصویر فرم ثبت اطلاعات اعضای هیأت علمی را مشاهده می کنید.

لینک های مفید:

3 - کارمندان دانشگاه مازندران

کارمندان دانشگاه مازندران نیز جزو گروهی هستند که می توانند از تخفیف شهریه برخوردار شوند. اگر عضوی این گروه هستید، می بایست پس از پر کردن فرم اطلاعات پایه، فرم اطلاعات مربوط به کارمندان دانشگاه مازندران را که در کنترل پنل قرار دارد پر کنید. لطفا توجه داشته باشید که این فرم فقط پس از پر شدن فرم اطلاعات پایه برایتان نمایش داده خواهد شد. در زیر می توانید تصویر فرم مربوط به کارمندان دانشگاه مازندران را مشاهده کنید.

لینک های مفید:


١٥:٢٥ - چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨١٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٦٤
لینک کوتاه خبر : int.umz.ac.ir/sun/REvOnW


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار

مشاهده همه ...