ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.  چاپ        ارسال به دوست

راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه مازندران ویژه ی دانشجویان نو ورود
راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه مازندران ویژه ی دانشجویان نو ورود

با توجه به اهمیت آشنایی شما دانشجوی عزیز با روندها و فرایند‌ها و نیز اطلاع از کلیه فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف آموزشی، علمی و پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، دینی و...، خواهشمند است ضمن مراجعه به هریک از آدرس‌ها و لینک‌های ذیل و مطالعه دقیق آنها، نسبت به پیگیری امور و نیازهای خود اقدام نمائید:

     معاونت آموزشی:  برای آشنایی با فعالیت‌های آموزشی، استفاده از سامانه آموزشی، استعدادهای درخشان، آیین نامه های بنیاد ملی نخبگان، آئین نامه‌ها و ضوابط آموزشی، تقویم آموزشی و دستورالعمل‌های انتخاب واحد و ثبت نام، حذف و اضافه و … اینجا کلیک نمائید.

سامانه آموزشی دانشگاه مازندران (گلستان): جهت انتخاب و ورود به سامانه ی اختصاصی آموزش دانشگاه مازندران اینجا کلیک کنید.

آموزش الکترونیک:  برای آگاهی از نحوه شرکت در کلاس‌های درسی به صورت آنلاین، استفاده از سامانه وبینار، و کلیه خدمات مربوط به یادگیری الکترونیک، اینجا کلیک نمائید.

مرکز فناوری‌های اطلاعات:  برای آگاهی از سامانه‌‌های اطلاعاتی دانشگاه برای دسترسی سامانه پشتیبانی خدمات فناوری اطلاعات و فضای مجازی و برای دسترسی به VPN دانشگاه، اینجا کلیک نمائید.

 معاونت پژوهشی: برای اطلاع از فعالیت‌های معاونت پژوهشی، سامانه مدیریت همایش‌ها، سامانه نشریات و مجلات علمی و.... اینجا کلیک نمائید.

معاونت فرهنگی: برای آگاهی از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان، انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان، تشکل‌های اسلامی، نشریات دانشجویی و آئین نامه‌ها و دستورالعمل‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی و.... اینجا کلیک نمائید. 

 

کتابخانه مرکزی:  برای آشنایی با کتابخانه مرکزی دانشگاه، نحوه استفاده از کتاب‌های کتابخانه (کتاب‌های چاپی و الکترونیک)، آئین‌نامه‌های مربوطه و … اینجا کلیک نمائید.

 

دفتر همکاری های بین‌المللی و امور کنسولی :  برای اطلاع از فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه مازندران ، امور اتباع و دانشجویان خارجی، استفاده از فرصت‌های مطالعاتی دانشجویی، شرکت در سمینارها و کنفرانس‌های بین‌المللی و.. اینجا کلیک نمائید.

 

معاونت دانشجویی:  برای آگاهی از خدمات معاونت دانشجویی در حوزه امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویی، وام دانشجویی ، امور خوابگاه ها و … اینجا کلیک نمائید.

 

راهنمای جامع تلفن دانشگاه:   برای دریافت راهنمای جامع تلفن مستقیم کارشناسان و مسئولان مربوطه در ستاد مرکزی دانشگاه و نیز کلیه دانشکده‌ها و واحدهای آموزشی و نیز دپارتمان‌های مربوطه اینجا کلیک نمائید.

کانال رسمی دانشگاه مازندران:  برای آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه مازندران در کانال تلگرام به نشانی  @prumz در تلگرام مراجعه نمائید.

دانشگاه مازندران به عنوان نماد آموزش عالی کشور وظیفه می‌داند تا نهایت تلاش خود را جهت مهیا ساختن محیطی علمی، بانشاط، همراه با استانداردهای بالای آموزشی و پژوهشی برای شما نو دانشجویان عزیز فراهم نماید.

معاونت آموزشی دانشگاه مازندران


١٣:١٤ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٧١٥٣    /    تعداد نمایش : ١٢١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار

مشاهده همه ...