گزارش حضور غرفه ی دانشگاه مازندران در جشنواره ملی حرکت (اصفهان)
این جشنواره که با هدف افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های علمی و حمایت و تشویق آنها، شناسایی انجمن‌ها و دانشجویان دارای دستاوردهای علمی ممتاز و انتقال تجربه فعالیت‌های علمی موفق برگزار شد، امسال با حضور پررنگ غرفه ی دانشگاه ما همراه بود.
 ١٣:٣٤ - 1397/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش سفر دکتر محمود شارع پور به دانشگاه اوپوله و تجارب حاصل از آن
دکتر محمود شارع پور عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه مازندران از تاریخ 4 تا 13 ژوئن 2018 در چارچوب برنامه آراسموس مهمان دانشگاه اوپوله لهستان بوده اند.
 ٠٩:٢٣ - 1397/09/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش سفر دکتر عامر نیک پور از دانشگاه اپوله لهستان
در راستاى اجرایی شدن تفاهم نامه منعقده ميان دانشگاه مازندران و دانشگاه اپوله و در قالب طرح اراسموس پلاس سفر 11 روزه اینجانب از تاريخ 13 آبان شروع و در 24 آبان به اتمام رسيد. هدف از این سفر طى كردن دورهای آموزشى تعیین شده بر اساس برناهه ریزی های انجام شده در دانشگاه مذكور بوده است.
 ٠٩:٤٤ - 1397/08/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور دو استاد دانشگاه مازندران در دانشگاه اپوله لهستان در راستای طرح Erasmus+
حضور دو استاد دانشگاه مازندران در دانشگاه اپوله لهستان در راستای طرح Erasmus+
 ١٠:٤٣ - 1397/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
مصاحبه با آقای ترجانی، مدرس زبان فارسی در دانشگاه آتیرائو قزاقستان
مصاحبه ی زیر توسط دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه مازندران با آقای شهرام ترجانی، مدرس زبان فارسی دانشگاه مازندران در قزاقستان صورت گرفته است.
 ٠٨:٢٦ - 1397/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین همایش بین المللی مسائل آموزش زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه مازندران در شُرف برگزاری
گروه زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه مازندران برای نخستین بار همایشی را با عنوان کنفرانس بین المللی مسائل آموزش زبان و ادبیات انگلیسی برگزار میکند. این همایش که 26 مهر در دانشکده علوم انسانی دانشگاه برگزار میگردد با حضور مهمانانی از ایران و کشور های خارجی از جمله کانادا و لهستان و عراق همراه است.
 ١١:١٩ - 1397/07/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه مازندران به عنوان عضو هیات مدیره کمیته " جامعه و محیط زیست" انجمن بین المللی جامعه شناسی
انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه مازندران به عنوان عضو هیات مدیره کمیته " جامعه و محیط زیست" انجمن بین المللی جامعه شناسی. این کمیته که در واقع، به عنوان انجمن جامعه شناسی محیط زیست نیز شناخته می شود با برگزاری گردهمایی دوسالانه و نیز سمینار چهارسالانه، برنامه های گسترده و ثابتی را برای رشد و توسعه جامعه شناسی محیط زیست در سراسر دنیا در پیش دارد.
 ٠٨:٢٤ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>