ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

همه چیز درمورد ثبت نام در آزمون HSK سطح 2 در 15 اردیبهشت 1400 در موسسه کنفوسیوس دانشگاه تهران

موسسه کنفوسیوس دانشگاه تهران در تاریخ شنبه، 15 اردیبهشت 1400 برابر با 5 جون 2021 میلادی آزمون آنلاین خانگی HSK سطح 2 را برگزار می کند. در این نوشته، اطلاعیه های مربوط به نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه که به همت این مووسسه به صورت پی دی اف و ویدیوی آموزشی تهیه گردیده است خدمت شما ارائه می گردد. همچنین در انتهای نوشته اطلاعات تماس این موسسه قرار داده شده است تا بتوانید سوالات خود را در مورد این آزمون از این موسسه بپرسید. متاسفانه در حال حاضر انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران قادر به برگزاری آزمون های HSK نمی باشد.


| ١٩:٢٤ - سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠

اطلاعیه ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون آنلاین خانگی HSK و HSKK در مؤسسه کنفوسیوس دانشگاه تهران

به اطلاع می رساند، مؤسسه کنفوسیوس دانشگاه تهران در تاریخ شنبه، 1400/02/04 (برابر با 24/04/2021 میلادی)، آزمونهای آنلاین خانگی HSK و HSKK را برگزار می کند. متقاضیان شرکت در آزمون لطفاً پیش از ثبت نام، اطلاعیه ذیل را به دقت مطالعه نمایند.


| ٢٢:٣٣ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩
ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران شروع شد

ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران شروع شد

به اطلاع علاقمندان آموزش زبان چینی می رساند که ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران شروع شده است. شما می توانید در این صفحه اطلاعات تکمیلی در مورد دوره ها کسب کرده و در نهایت ثبت نام کنید. در ادامه با معرفی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران و دوره هایی که در این نیمسال تحصیلی ارائه می شوند با ما همراه باشید.


| ١٠:٢٦ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
چگونه گواهی پایان دوره های مان در انستیتو کنفوسیوس را ببینیم؟

چگونه گواهی پایان دوره های مان در انستیتو کنفوسیوس را دریافت کنیم؟

انستیتو کنفوسیوس با دوره های آموزش زبان چینی مقرون به صرفه فرصتی را برای علاقمندان یادگیری این زبان فراهم آورده تا بتوانند به سادگی آن را یاد بگیرند. انستیتو کنفوسیوس علاوه بر آماده کردن زبان آموزان برای گذراندن امتحان های رسمی HSK، گواهی های پایان دوره را نیز برای آنان صادر می کند. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور گواهی های صادر شده تان را مشاهده نمایید.


| ١٢:١٤ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩
نقش موسسه کنفوسیوس در دیپلماسی قدرت نرم چین؛ آشنایی با فعالیت ها و برنامه های موسسه کنفوسیوس
برگزاری وبینار آنلاین:

نقش موسسه کنفوسیوس در دیپلماسی قدرت نرم چین؛ آشنایی با فعالیت ها و برنامه های موسسه کنفوسیوس

این وبینار، با سخنرانی دکتر محمود عزیزی، مدیر ایرانی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران و با میزبانی انجمن های علمی دانشجویی روابط بین الملل و زبان و ادبیات چینی دانشگاه علامه طباطبایی در بستر نرم افزاری دانشگاه علامه طباطبایی در روز پنجشنبه 2 بهمن ماه 1399 ساعت 17 برگزار خواهد شد.


| ٢٢:١٤ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩
پیام تبریک رئیس شورای عالی دانشگاه گوانگجو، به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه مازندران

پیام تبریک رئیس شورای عالی دانشگاه گوانگجو، به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه مازندران

دکتر چو شائوبینگ، رئیس شورای عالی دانشگاه گوانگجو، که یکی از دانشگاه های بین المللی طرف قرارداد با دانشگاه مازندران می باشد، تحت عنوان نامه و ویدیو، پنجاه سالگی دانشگاه مازندران را تبریک گفت. او همچنین امیدواری خود را برای موفقیت هر دو دانشگاه اعلام کرد و خواستار همکاری های سازنده هرچه بیشتر بین دو دانشگاه برای ساختن آینده ای روشن شد. در ادامه می توانید ترجمه متن نامه، خود نامه و ویدیوی ارسال شده از طرف ایشان را مشاهده نمایید.


| ٢١:٣٣ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩
نامه تبریک به دانشگاه گوانگجو به مناسبت سالگرد 90 سالگی این دانشگاه

پیام تبریک به دانشگاه گوانگجو به مناسبت سالگرد 90 سالگی این دانشگاه

رئیس دانشگاه مازندران دکتر کوروش نوذری و مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، به مناسبت 90 سالگی دانشگاه گوانگجو، نامه های تبریک به همتایان خود در این دانشگاه ارسال کردند.


| ١٣:٣٧ - جمعه ١٦ آبان ١٣٩٩
یازدهمین نشست مجازی معاونان ومدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری
سخنرانی دکتر کوروش نوذری در

یازدهمین نشست مجازی معاونان ومدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری

در این سخنرانی، دکتر کوروش نوذری، رئیس دانشگاه مازندران، گزارشی از فعالیت های انستیتو کنفوسیوس و مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در دانشگاه گوانگژو چین در یازدهمین نشست معاونان ومدیران بین‌الملل دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری ارائه نمودند. در ادامه می توانید به فایل صوتی ضبط شده ایشان گوش کنید.


| ١٧:٥٩ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩
برنامه کلاس های انستیتو کنفوسیسوس مشخص شد
قابل توجه علاقمندان آموزش زبان چینی

برنامه کلاس های انستیتو کنفوسیسوس تعیین شد!

به اطلاع علاقمندان شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی در دانشگاه مازندران می رساند که برنامه کلاس های این انستیتو مشخص گردید. در ادامه همراه ما باشید.


| ١١:٥٦ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩
اطلاعیه ثبت نام و هزینه آزمون آنلاین خانگی HSK و HSKK  در مؤسسه  کنفوسیوس دانشگاه تهران
انستیتو کنفوسیوس؛

اطلاعیه ثبت نام و هزینه آزمون آنلاین خانگی HSK و HSKK در مؤسسه کنفوسیوس دانشگاه تهران

موسسه کنفوسیوس دانشگاه تهران در تاریخ شنبه، 12.12.2020( مورخ 22/09/1399 )، آزمونهای آنلاین خانگی HSK و HSKK را برگزار می کند. متقاضیان شرکت در آزمون لطفاً پیش از ثبت نام، اطلاعیه ذیل را به دقت مطالعه فرمائید.


| ١٩:٥٦ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩
ثبت نام دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس شروع شد
در سال تحصیلی جدید؛

ثبت نام دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس شروع شد

دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران مفتخر است که با همکاری انستیتو کنفوسیوس نیمسالی دیگر را در خدمت علاقمندان به یادگیری زبان چینی باشد.


| ١٧:٥٨ - يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٩
کوروش نوذری، رئیس دانشگاه مازندران
هم‌زمان با فرارسیدن جشن 50سالگی دانشگاه مازندران صادر شد:

پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به روسای پیشین دانشگاه

به گزارش دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، هم‌زمان با فرارسیدن جشن 50سالگی دانشگاه مازندران، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه در پیامی به روسای سابق این دانشگاه، ضمن تبریک فرا رسیدن این روز باشکوه، از تلاش‌ها و مجاهدت‌های ایشان در رسیدن دانشگاه به این جایگاه رفیع تقدیر و تشکر کرد.


| ١٦:١٨ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩
اطلاعیه؛

برگزاری بیست و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسیUMET دانشگاه مازندران

بیست و هفتمین آزمون زبان انگلیسی UMET دانشگاه مازندران در روز پنجشنبه، به تاریخ ۲۴ مهرماه ۱۳۹۶ در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد داوطلبان (۵۰ نفر) برگزار خواهد شد و متقاضیان می توانند از روز یک شنبه ۲۳ شهریورماه ۹۹ برای ثبت نام به وبسایت سامانه آزمون زبان دانشگاه مازندران مراجعه نمایند.


| ١٦:٣٤ - شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩
در سال تحصیلی جدید؛

برگزاری کلاس های آموزش زبان چینی به صورت آنلاین و حضوری در انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران

به گزارش دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، به اطلاع علاقمندان یادگیری زبان چینی میرساند کلاس های آموزش زبان چینی در انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران در سال تحصیلی پیش رو (1399 -1400) به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد.


| ٢٠:٤٢ - پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٩
وبینار بین المللی مشترک آنلاین بین دانشگاه مازندران، ایران و دانشگاه علوم فنی وکاربردی اف اچ ام آلمان؛ توسط پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان برگزار شد!

وبینار با عنوان: اینترنت کسب وکار و فرهنگ دیجیتال، بعنوان راه حلی برای دنیای بعد از شیوع بیماری کرونا

به گزارش دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، در روز دوشنبه، مورخ 23 تیرماه سال 1399 از ساعت 14:00 الی 17:00 به وقت ایران، متخصص و کارشناس مدیریت پایداری بین الملل دانشگاه علوم فنی وکاربردی اف اچ ام آلمان ، پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان سخنرانی بین المللی آنلاینی با عنوان: "اینترنت کسب وکار (IoB) و فرهنگ دیجیتال، به عنوان راه حل هایی برای جهان بعد از شیوع بیماری کرونا " برگزار نمود.


| ١٥:٢٢ - سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩

2 3 4 صفحه بعدی >>