ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

چگونه گواهی پایان دوره های مان در انستیتو کنفوسیوس را ببینیم؟

چگونه گواهی پایان دوره های مان در انستیتو کنفوسیوس را دریافت کنیم؟

انستیتو کنفوسیوس با دوره های آموزش زبان چینی مقرون به صرفه فرصتی را برای علاقمندان یادگیری این زبان فراهم آورده تا بتوانند به سادگی آن را یاد بگیرند. انستیتو کنفوسیوس علاوه بر آماده کردن زبان آموزان برای گذراندن امتحان های رسمی HSK، گواهی های پایان دوره را نیز برای آنان صادر می کند. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور گواهی های صادر شده تان را مشاهده نمایید.


| ١٢:١٤ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩
چگونه در پیام رسان وی چت ثبت نام کنیم؟

چگونه در نرم افزار وی چت ثبت نام کنیم؟

افراد زیادی در جهان وجود دارند که از نرم افزار پیام رسان وی چت برای ارتباط با دیگران و انجام کارهای روزمره شان استفاده می کنند. این نرم افزار امکانات قابل قبولی برای برگذاری کلاس های آنلاین از قبیل تماس تصویری، صوتی، ارسال فایل و ... ارائه می دهد. به همین دلیل انستیتو کنفوسیوس از این نرم افزار برای برگذاری کلاس های آنلاین آموزش زبان چینی اش استفاده می کند. اگر علاقمند به ثبت نام در دوره های این انستیتو باشید می بایست نرم افزار وی چت را نصب کرده و در آن حساب کاربری داشته باشید تا بتوانید در کلاس هایی که در این نرم افزار برگذار می شوند شرکت کنید. اما ممکن است در هنگام ثبت نام در این نرم افزار به مشکلاتی بر بخورید. در این مقاله، ثبت نام در نرم افزار وی چت را قدم به قدم توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.


| ٢٠:١٢ - پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩
نحوه برگذاری کلاس های انستیتو کنفوسیوس در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1399-1400

نحوه برگذاری کلاس های انستیتو کنفوسیوس در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1399-1400

زمانی که به سالی که گذشت نگاه می کنیم می توانیم تمام تغییراتی را که پندمی کورونا با خود به ارمغان آورد را به یاد آوریم. یکی از تغییراتی که بسیار برای ما و جامعه ی آکادمیک محسوس است آنلاین شدن آموزش می باشد. انستیتو کنفوسیوس نیز باید تغییراتی را در نحوه تدریس زبان چینی اعمال می کرد. پس از پندمی دیگر راهی برای برگذاری کلاس های حضوری وجود نداشت و می بایست آموزش را از طریق ابزار های آنلاین پیش می برد. در ادامه اول به بررسی نحوه برگزاری کلاس ها در نیمسال گذشته (نیمسال اول سال تحصیلی 1399-1400) و سپس به بررسی روش تدریس و برگذاری کلاس ها در نیمسال آینده (نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400) می پردازیم.


| ٢٠:٠٥ - پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩
چه کسانی از تخفیف ثبت نام در دوره های انستیتو کنفوسیوس برخوردار هستند؟

چه کسانی از تخفیف ثبت نام در دوره های انستیتو کنفوسیوس برخوردار هستند؟

اگر علاقمند به یادگیری زبان دیگر باشید حتما از این موضوع که برای آموزش آن شهریه کمتری نیز پرداخت کنید خوشحال خواهید شد. انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران تخفیف هایی را برای گروهی از زبان آموزان تدارک دیده است تا بتوانند در دوره های آموزش زبان چینی این انستیتو با هزینه کمتری ثبت نام کنند. در ادامه در مورد اینکه این تخفیف به چه میزان است و چه کسانی می توانند از آن بهره مند شوند صحبت خواهیم کرد.


| ١٥:٢٥ - چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩
آموزش ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران

آموزش قدم به قدم ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران

زبان چینی، یکی از پر استفاده ترین زبان ها در سراسر جهان است و بدون شک یاد گرفتن این زبان امکانات و فرصت های فراوانی برایتان به ارمغان خواهد آورد. هدف انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران، آموزش این زبان به بهترین شکل با استاد چینی زبان و نزدیک تر شدن هرچه بیشتر مردمان این دو کشور می باشد. از اینکه علاقمند به ثبت نام در دوره های آموزش زبان چینی ما هستید، خرسندیم. در ادامه قصد داریم تا طریقه ثبت نام را قدم به قدم برایتان توضیح دهیم تا بتوانید بدون هیچ مشکلی در دوره های مختلف ما ثبت نام کنید. هم می توانید ویدیوی این آموزش را ببینید و هم متن این پست را مطالعه بفرمایید. پس بیایید شروع کنیم.


| ١٥:٢٢ - چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩
نحوه شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی

نحوه شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی

با سلام خدمت زبان آموزان گرامی انستیتو کنفوسیوس، بسیار خرسندیم که می توانیم نیم سالی دیگر را به آموزش زبان چینی به شما عزیزان بپردازیم.


| ٢٠:٢٢ - شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٩
انستیتو کنفوسیوس؛

مصاحبه با اقای برایان، مدیر چینی موسسه اموزش زبان چینی کنفوسیوس

از اوایل فرودین ماه 1397، دانشگاه مازندران میزبان آقای دکتر ژین ژینیو از دانشگاه گوانگجو بوده است. افرادی که خبرهای مربوط به افتتاح موسسه اموزش زبان چینی کنفوسیوس در دانشگاه را دنبال کرده اند، حتما میدانند که اقای ژینیو در حال حاضر مدیر چینی موسسه است. اقای ژینیو قرار است برای دو سال در بابلسر اقامت داشته باشند تا بر مدیریت کلاسها که از اوایل مهر ماه اغاز میشود، نظارت کنند. برای کسب اشنایی بیشتر با موسسه کنفوسیوس و فعالیت های آن، دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران مصاحبه ای را با ایشان ترتیب داده است، چرا که پرسش یکی از موثرترین راه ها برای آشنایی با کسی است، به همین منظور ما سوالات احتمالی دانشجویان محترم دانشگاه را با ایشان مطرح کردیم. دفتر همکاری های علمی و بین المللی شما را به خواندن این مصاحبه دعوت میکند.


| ١٤:٢٠ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩
اهمیت آموزش زبان چینی
انستیتو کنفوسیوس؛

اهمیت آموزش زبان چینی

دانشگاه مازندران با تاسیس انستیتو کنفوسیوس مفتخر به برگزاری دوره های پر کاربرد زبان چینی می باشد.


| ١٤:١٧ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩
همه چیز درباره‌ی آزمون زبان چینی HSK

همه چیز درباره‌ی آزمون زبان چینی HSK

HSK آزمون مهارت‌های چینی یا آزمون استاندارد چین است که از سه حرف اول کلمات Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì تشکیل شده است. این آزمون تنها آزمون استاندارد شده برای تست مهارت به زبان چینی است.


| ١٤:١٤ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩