امکانات رفاهی و آموزشی

غذاخوری های دانشگاه مازندران

غذاخوری های دانشگاه مازندران


اداره تغذیه دانشگاه مازندران در راستای کاهش هزینه‌ها طبق قانون توسعه کشور ماده (طرح برون‌سپاری) به‌عنوان یکی از برترین دانشگاه های کشور در مرحله واگذاری کلیه مواد مذکور اعم از خرید مواد غذایی، آماده‌سازی، نگهداری، طبخ و توزیع، تجهیزات آشپزخانه، انرژی‌های مصرفی اقدام نمود و با یاری خداوند و همت و تلاش مدیران مربوطه و کارکنان اداره تغذیه دانشگاه توانست این گام بزرگ را در جهت رفاه حال دانشجویان و کاهش تصدی‌گری دولت برای کاهش هزینه‌ها بردارد.

اطلاعات بیشتر
خوابگاه های دانشجویی

خوابگاه های دانشجویی


سکونت دانشجویان غیرایرانی همواره موضوع دغدغه آفرین برای آنان، خانواده ایشان و مدیران دانشگاه و وزارت متبوع بوده و هست. این مهم همچنان ازجمله حوزه های اصلی و اساسی دربخش خدمات رفاهی دانشگاهها ومؤسسات آموزش عالی به شمار می آید و علیرغم سرمایه گذاریهای زیاد برای توسعه فضاهای خوابگاهی و تلاش درجهت پوشش خوابگاهی مناسب درسالهای اخیر سرمایه گذاری و تحرک بیش ازپیش در این بخش نیاز و خواست دانشجویان و جامعه دانشگاهی است.

اطلاعات بیشتر
ورزشگاه های دانشگاه مازندران

ورزشگاه های دانشگاه مازندران


رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی با توجه به ماهیت برنامه درسی خود از دروس نظری و عملی تشکیل شده و جهت انجام تمرینات ورزشی و نیز به عمل رساندن آموخته‌های نظری لازم است تا دانشجویان علم را با عمل آمیخته نموده و آنچه را در کتب و کلاسهای درس می‌آموزند، در سالن‌ها و مراکز مختلف ورزشی به عمل درآورند. در همین راستا و برای کلیه رشته‌های ورزشی همچون فوتبال، والیبال، بسکتبال، شنا، دو و میدانی، تیراندازی، بدمینتون و . . . امکانات لازم و کافی در محیط دانشکده و دانشگاه آماده شده است.

اطلاعات بیشتر
درمانگاه دانشگاه مازندران

درمانگاه دانشگاه مازندران


از سال 1379 با هماهنگی و پشتیبانی مسؤلین دانشگاه مازندران و با کسب موافقت دبیرخانه شورای آموزش طب کشور، درمانگاه دانشگاه مازندران در محیطی سر سبز و فضایی آرام تأسیس گردید و در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی آغاز بکار کرد و در حال حاضر با افزایش گستره ی فعالیت ها و همچنین با بکارگیری از اعضای هیت علمی در حوزه های مرتبط از جمله مشاوره به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات بیشتر
مرکز آموزش زبان های خارجی

مرکز آموزش زبان های خارجی


مرکز زبانهای خارجی دانشگاه مازندران اخیرا فعالیت خود را به طور رسمی تحت نظر دپارتمان زبان و ادبیات انگلیسی آغاز به کار نموده است. این مرکز با هدف بستر سازی تولید و توسعه علم ورشد پژوهش و تحقیق در عرصه جهانی و کمک به ارتقا علمی کشور و همسو با رفع نیازهای اصلی فرهیختگان و دانشجویان به یادگیری زبانهای خارجی به ویژه زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی و رسمی جهانی راه اندازی شده است.

اطلاعات بیشتر
مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان


مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه مازندران با هدف گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی در خارج از کشور، موفق به دریافت مجوز از وزارت علوم گردیده است. این مرکز با ارائه دوره‌های زبانی مختلف در تمام سطوح، فرصتی را برای یادگیری زبان فارسی برای تمام افراد با تمام سنین فراهم کرده است.

اطلاعات بیشتر
اردوهای دانشجویی دانشگاه مازندران

اردوهای دانشجویی دانشگاه مازندران


عوامل بسیاری وجود دارند که در کنار تحصیل می توانند عاملی جهت افزایش بازدهی در یادگیری شوند. در راستای نیل به این هدف دانشگاه مازندران سعی در مهیاسازی شرایطی دارد که طی آن دانشجویان با بهره گیری از اکثر امکانات تفریحی و رفاهی در استان مازندران اوقات خوشیرا سپری کنند.

اطلاعات بیشتر