ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

همه بورس های تحصیلی ذکر شده در اینجا به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در استرالیا تعلق دارد. این بورسیه های تحصیلی اغلب توسط دولت استرالیا، موسسات آموزشی، و تعدادی دیگر از سازمانهای دولتی و خصوصی ارائه می گردد. شما می توانید در این صفحه اطلاعات کلی مربوط به بورسیه های تحصیلی کشور استرالیا را بیابید.

جوایز و بورس های استرالیا

هدف از ایجاد و ارائه بورس استرالیا، ترویج دانش، برقراری ارتباطات آموزشی و پرورشی و روابط پایدار بین استرالیا و همسایگان این کشور از طریق برنامه کمک هزینه تحصیلی گسترده استرالیا می باشد. این برنامه مجموعه ای از کمک هزینه تحصیلی ارائه شده توسط وزارت امور خارجه(DFAT)، وزارت آموزش و پرورش و مرکز استرالیا برای تحقیقات بین المللی کشاورزی(ACIAR). است. بورس های تحصیلی بین المللی و کمک هزینه های تحصیلی ارائه شده در واقع فرصتی را برای شکوفایی نسل بعدی رهبران جهانی و فرصتی برای انجام مطالعه، تحقیق و توسعه حرفه ای در استرالیا و خارج از این کشور فراهم می سازد. بورسیه استرالیا(Australia Awards) هر سال به شهروندان کشورهای شرکت کننده از آسیا، اقیانوس آرام، شرق میانه و آفریقا اهدا می شود. 

برنامه کمک هزینه تحصیلی بین المللی تحقیقاتی کارشناسی ارشد و دکترا(IPRS) در بهبود کیفیت پژوهش در استرالیا، تمرکز دارد. اگر شما در حال حاضر دارای مدرک فارغ التحصیلی هستید، بورس تحصیلیIPRS به شما این امکان را می دهد در استرالیا تحصیل با برخی از بهترین محققان در زمینه مورد تحقیق خود همگام شوید. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این بورس های تحصیلی در وزارت آموزش و پرورش از وب سایت(Department of Education) به دست آورید. بورسیه تحصیلی دوره های تحقیقاتی، دانشجویان بین المللی را قادر می سازد  مدرک کارشناسی ارشد تحقیقاتی و یا دکترای تحقیقاتی خود در استرالیا را به همراه تجربه تحقیق با محققان برجسته استرالیا به دست آورند.

بورسیه تحصیلیAPEC برای تحقیقات پژوهشگران زن بسیار موفق، امکان فرصت های تحقیقاتی و همکاری با آموزش و پژوهش موسسات استرالیا را فراهم می سازد. هدف از این کمک هزینه های تحصیلی برای حمایت از توانمندی اقتصادی زنان در منطقهAPEC و بالا بردن سطح توانایی کیفی زنان در علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات می باشد. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت APEC بیابید.

  • کمک هزینه تحصیلی مشترک علمی شبکه آنلاین JASON

JASONیک موتور جستجوی بورس تحصیلی کارشناسی ارشد است. بورسیه های تحصیلی در پایگاه داده به دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در استرالیا در خانه و یا خارج از کشور، و به دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند اعمال می شود. شما می توانید اطلاعات بیشتر را در وب سایتJASON بیابید.

بورس های تحصیلی Endeavour

  • وزارت آموزش و پرورش و آموزش

بورس تحصیلی Endeavour، مبتنی بر شایستگی ها و برنامه های کمک هزینه تحصیلی، فرصتی را برای دانشجویان بین المللی از آسیا و اقیانوس آرام، شرق میانه، اروپا و آمریکا فراهم می سازد تا به انجام مطالعه، تحقیق و توسعه حرفه ای در استرالیا بپردازند.

امتیازدهی