نحوه شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی

نحوه شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی

با سلام خدمت زبان آموزان گرامی انستیتو کنفوسیوس، بسیار خرسندیم که می توانیم نیم سالی دیگر را به آموزش زبان چینی به شما عزیزان بپردازیم.


| ٢٠:٢٢ - شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٩
انستیتو کنفوسیوس؛

مصاحبه با اقای برایان، مدیر چینی موسسه اموزش زبان چینی کنفوسیوس

از اوایل فرودین ماه 1397، دانشگاه مازندران میزبان آقای دکتر ژین ژینیو از دانشگاه گوانگجو بوده است. افرادی که خبرهای مربوط به افتتاح موسسه اموزش زبان چینی کنفوسیوس در دانشگاه را دنبال کرده اند، حتما میدانند که اقای ژینیو در حال حاضر مدیر چینی موسسه است. اقای ژینیو قرار است برای دو سال در بابلسر اقامت داشته باشند تا بر مدیریت کلاسها که از اوایل مهر ماه اغاز میشود، نظارت کنند. برای کسب اشنایی بیشتر با موسسه کنفوسیوس و فعالیت های آن، دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران مصاحبه ای را با ایشان ترتیب داده است، چرا که پرسش یکی از موثرترین راه ها برای آشنایی با کسی است، به همین منظور ما سوالات احتمالی دانشجویان محترم دانشگاه را با ایشان مطرح کردیم. دفتر همکاری های علمی و بین المللی شما را به خواندن این مصاحبه دعوت میکند.


| ١٤:٢٠ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩
اهمیت آموزش زبان چینی
انستیتو کنفوسیوس؛

اهمیت آموزش زبان چینی

دانشگاه مازندران با تاسیس انستیتو کنفوسیوس مفتخر به برگزاری دوره های پر کاربرد زبان چینی می باشد.


| ١٤:١٧ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩
همه چیز درباره‌ی آزمون زبان چینی HSK

همه چیز درباره‌ی آزمون زبان چینی HSK

HSK آزمون مهارت‌های چینی یا آزمون استاندارد چین است که از سه حرف اول کلمات Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì تشکیل شده است. این آزمون تنها آزمون استاندارد شده برای تست مهارت به زبان چینی است.


| ١٤:١٤ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩

اخبار

مشاهده همه ...