٢٠:٤٢ | پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٩

گروه خبر: اخبار, اطلاعیه ها و فراخوان ها, مجله انستیتو کنفوسیوس

کد خبر: ٢٦١٦٢

بازدید: 77

در سال تحصیلی جدید؛

برگزاری کلاس های آموزش زبان چینی به صورت آنلاین و حضوری در انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران

به گزارش دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران، به اطلاع علاقمندان یادگیری زبان چینی میرساند کلاس های آموزش زبان چینی در انستیتو کنفوسیوس دانشگاه مازندران در سال تحصیلی پیش رو (1399 -1400) به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد.

Dr. Mahmood Azizi and Mr. Xu Xinyu - Confucius Institute

آقای دکتر عزیزی ، مدیر ایرانی انستیتو کنفوسیوس، در مورد زمان بازگشت مدرس و مدیر چینی گفتند:

«آقای برایان، مدیر چینی انستیتو کنفوسیوس و آقای ژانگ، مدرس چینی انستیتو ، هفته دوم شهریور ماه امسال به دانشگاه مازندران باز خواهند گشت تا بتوانند بهتر به اداره و برگزاری کلاس های آموزش زبان چینی به صورت آنلاین بپردازند.»

 

ایشان همچنین در مورد برگزاری کلاس ها ادامه توضیح دادند:

«لازم به ذکر است که کلاس های آموزش زبان چینی به صورت آنلاین و حضوری خواهند بود. برنامه ما این است که از سامانه آموزش مجازی دانشگاه مازندران برای برگزاری کلاس های آنلاین استفاده کنیم. همینطور این امکان نیز وجود دارد که کلاس های حضوری با تعداد محدود دانشجویان و با رعایت پروتکل های بهداشتی در انستیتو کنفوسیوس برگزار گردد. در روز های آینده اطلاعات بیشتری در مورد نحوه برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیر حضوری خدمت دانشجویان گرامی اعلام خواهد گردید.»

 

زمان تشکیل کلاس ها

تاریخ شروع کلاس های سال تحصیلی جدید هماهنگ با تاریخ شروع کلاس های دانشگاه مازندران خواهد بود. بدین صورت، تاریخ شروع کلاس های آموزش زبان چینی در دانشگاه مازندران در ماه مهر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، علاقمندان میتوانند به وبسایت دفتر همکاریهامراجعه نمایند.