١٠:٥٠ | سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨

گروه خبر: اخبار, بورسیه اراسمس پلاس, سفرنامه ها

کد خبر: ٢٤٧٢١

بازدید: 261

در قالب برنامه تبادل استاد و دانشجوی اراسمس پلاس صورت گرفت

گزارش سفر دکتر شیرخدایی به دانشگاه اوپوله لهستان

دکتر شیرخدایی، یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه مازندران در این سفرنامه از تجربیات خود از برنامه تبادل استاد و دانشجوی ارسمس پلاس می گوید.

Shirkhodaei

روز ۲۸ اکتبر، در اولین روز سفر پس از حضور در دفتر سرپرست اراسموس در دانشگاه اپوله لهستان و آشنایی با کارکنانشان، این روز به اتفاق کارشناسان این دفتر، عازم دانشکده اقتصاد شدیم که رشته های مدیریت، اقتصاد، جغرافیا، گردشگری و قرائت را شامل می شود.سپس جلسه­ای با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار و در خصوص جذب دانشجو از ایران در دانشگاه اپوله بحث و تبادل نظر شد.

در روز ۲۹ اکتبر، به ملاقات با پروفسور کاف رئیس دپارتمان مدیریت با زمینه همکاری علمی در آینده رفتم و در بعدازظهر همان روز در کلاس درس پروفسور کاف سخنرانی با عنوان بازاریابی هورمونی انجام دادم.

در روز ۳۰ اکتبر، در کلاس درس مدیریت استراتژیک پرفسور بوکا حضور پیدا کردم و سخنرانی با عنوان بازاریابی در ایران ایراد نمودم. همچنین در همان روز در کلاس درسی با عنوان ارزیابی طرح­های اقتصادی که به صورت کارگاهی برگزار شد، حضور پیدا کردم.

در روز ۳۱ اکتبر، با هماهنگی دفتر اراسموس پلاس در دانشگاه اپوله بازدیدی از شهر کراکوف که یکی از مهم­ترین شهرهای تاریخی و توریستی لهستان هست داشتیم. فعالیت دیگر انجام شده در این سفر بازدید از بخش­های مختلف آموزشی در دانشگاه اپوله با هدف مطالعات بهینه کاوی بود.

Shirkhodaei