چاپ        ارسال به دوست

گزارش سفر دکتر میرزایی به دانشگاه اپوله لهستان

 
روز 28 اکتبر در اولین روز سفر پس از حضور در دفتر سرپرستی اراسموس در دانشگاه اپوله و آشنایی با کارشناسان این دفتر به اتفاق یکی از کارشناسان عازم دانشکده اقتصاد شدیم که رشته های گردشگری و فراغت، جغرافیا، اقتصاد، مدیریت، برنامه ریزی فضایی و حمل و نقل را شامل می شود.

 

 
سپس جلسه ای با حضور رییس دپارتمان جغرافیا و اعضای هیات علمی دانشکده برگزار شد که در این جلسه سخنرانی با موضوع معرفی سیستم آموزشی در ایران با تاکید بر رشته گردشگری داشتم. از آنجاکه دانشگاه اپوله در سال جاری برای نخستین بار اقدام به جذب دانشجو در رشته گردشگری نموده است در خصوص زمینه های همکاری نیز بحث و تبادل نظر شد. 
 
                           
 
 
 
در بعداز ظهر همین روز در کلاس درس پروفسور Janusz Słodczyk  در مورد مبحث گردشگری و نقش آن در توسعه پایدار جوامع تدریس کردم و در روز 29 اکتبر در کلاس درس تدوین استراتژی های توسعه دکتر نیمیچ  بحث نقش گردشگری در تغییرات فضایی مناطق ساحلی و اهمیتی که در تدوین راهبردهای توسعه دارد را مورد بررسی قرار دادم. درروز 30 اکتبر نیز با حضور در کلاس درس دکتر بادورا اکوتوریسم و ژئوتوریسم را برای دانشجویان رشته گردشگری تدریس نمودم.
        
 
 
 
در کنار مباحث آموزشی در روز 29 اکتبر به همراه آقای دکتر شیرخدایی ملاقاتی با پروفسور کاوف رییس دپارتمان مدیریت با موضوع بررسی زمینه های همکاری در آینده داشتیم. روز 31 اکتبر با هماهنگی دفتر اراسموس پلاس در دانشگاه اپوله بازدیدی از شهر کراکوف که یکی از مهمترین شهرهای تاریخی و توریستی لهستان است داشتیم.
 


١٤:٤٠ - 1398/08/21    /    شماره : ٢٤٠٩١    /    تعداد نمایش : ١٤٠access deny
access deny
access deny