چاپ        ارسال به دوست

گزارش حضور غرفه ی دانشگاه مازندران در جشنواره ملی حرکت (اصفهان)

یازدهمین جشنواره ملی حرکت امسال در اصفهان برگزار شد. جشنواره ای که با دعوت از دانشجویان و مهمانان خارجی بیشتر رنگ و بوی بین المللی به خود گرفته بود و از جذابیت بیشتری برخوردار بود. این جشنواره که با هدف افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های علمی و حمایت و تشویق آنها، شناسایی انجمن‌ها و دانشجویان دارای دستاوردهای علمی ممتاز و انتقال تجربه فعالیت‌های علمی موفق برگزار شد، امسال با حضور پررنگ غرفه ی دانشگاه ما همراه بود. این جشنواره میزبان 540 مهمان داخلی و 80 مهمان خارجی از سراسر دنیا بود.
 
 
گروه اعزامی دانشگاه مازندران متشکل از کارشناس فرهنگی دانشگاه، نماینده های انجمن های علمی دانشجویان و نماینده دفتر بین الملل دانشگاه به عنوان مترجم بود. آقای نوید رفاه نیا، نماینده دفتر بین الملل دانشگاه در این جشنواره در گفتگویی اظهار نمودند که غرفه ی دانشگاه مازندران جزو معدود غرفه های جشنواره بود که کاملا دو زبانه (انگلیسی و فارسی) تدارک دیده شده بود و از همین رو مورد تحسین بسیاری از جمله معاون و مدیر فرهنگی وزارت علوم قرار گرفت. وی همچنین به  بازدید و علاقه زیاد دانشجویان بین الملل از غرفه ی دانشگاه مازندران اشاره نمودند که  حاکی از پیشرفت خوب دانشگاه مان در بحث جذب دانشجوی غیر ایرانی نیز هست.
 
 
لازم به ذکر است که دانشگاه مازندران در دو بخش مسابقه و محتوای دیجیتال (علوم پایه) از طرف جشنواره شایسته تقدیر قرار گرفت که افتخاری برای دانشگاه مازندران و خبر بسیار خوبی است برای انجمن های علمی دانشگاه و دانشجویان فعال در این زمینه.
دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه مازندران ضمن تبریک به انجمن های علمی علل الخصوص برندگان جشنواره از تمامی دست اندرکارانی که برای برگزاری هرچه بهتر این برنامه کوشیدند تشکر و قدردانی میکند.


١٣:٣٤ - 1397/09/20    /    شماره : ١٩٢٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٤