چاپ        ارسال به دوست

حضور کارشناسان دفتر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه مازندران در کارگاه آموزشی "معرفی سامانه جدید واگذاری امور مربوط به صدور روادید برای میهمانان خارجی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور"

کارشناسان دفتر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه مازندران در کارگاه آموزشی "معرفی سامانه جدید واگذاری امور مربوط به صدور روادید برای میهمانان خارجی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور" با سخنرانی آقای دکتر خضریان معاون کنسولی وزارت امورخارجه  و آقای جهانی مسئول روادید، حضور یافتند.

در راستای واگذاری امور مربوط به صدور روادید برای میهمانان خارجی به دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری، مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با همکاری وزارت امور خارجه هنماهنگی هایی بعمل آورده و سامانه ای را تهیه و نهایی نموده است. در این سامانه ضمن تسریع در روند اجرایی، امکان گزارش گیری، پیگیری مرحله ای و دلایل صدور یا عدم صدور روادید اعلان می گردد. لذا به منظور آشنایی با این سامانه جلسه آموزشی تحت عنوان (EVISA) و تحلیل فرآیند آن با حضور مسئولان امور کنسولی و روادید وزارت امور خارجه در روز چهارشنبه مورخ 02/03/97 در محل سالن جهاد علمی طبقه 15 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ساعت 8:30 برگزار  گردید.

  

 


١٠:٥١ - 1397/03/09    /    شماره : ١٧٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٤٤٢