چاپ        ارسال به دوست

حضور و تدریس پروفسور "کاملووا" استاد دانشگاه آتیراوو در دانشگاه مازندران

پیرو تفاهم نامه همکاری های علمی مشترک مابین دانشگاه مازندران و دانشگاه دولتی آتیراوو کشور قزاقستان گروه زبان روسی دانشگاه مازندران برای هر روز اقامت ایشان 6 ساعت کلاس درس و کارگاه آموزشی با ورودی های مختلف برنامه ریزی نموده است. برنامه درسی خانم دکتر کاملووا شامل گفت و شنود، تدریس نکته های خاص گرامری، اصطلاحات و تعبیرات رایج در زبان روسی و افزایش سطح توانمندی زبانی دانشجویان در یک محیط فرضی زبان روسی بود. 
 
 
 
در پایان این دوره 15 روزه از دانشجویان در سطوح مختلف آزمون گرفته خواهد شد و به آنها گواهی " شرکت در دوره آموزشی زبان روسی به خارجی زبانان" داده میشود. لازم بذکر است که گواهی های مذکور از سوی دانشگاه دولتی آتی رائو کشور قزاقستان صادر و به امضای رئیس دانشگاه و مدیر گروه آموزشی زبان روسی دانشکده چند زبانه و نیز به امضای خانم پروفسور کاملووا میرسد. گواهی های یاد شده  توسط دفاتر همکاریهای بین الملل دو دانشگاه نیز تائید میشوند.
 

 

     

 

 


 
ایشان همچنین در ملاقاتی که با رییس دانشگاه داشته اند ضمن تشکر از تلاش دانشگاه جهت گسترش روابط با کشور قزاقستان سطح بالای اساتید و دانشجویان گروه زبان روسی را ستودند و ابراز امیدواری نمودند تا اساتید گروه های مختلف آموزشی دانشگاه مازندران نیز در دانشگاه آتیراوو حضور یابند. شایان ذکر است که دو دانشگاه مازندران و دانشگاه آتیراوو در اردیبهشت سال گذشته تفاهمنامه همکاری امضا نمودند.
رییس دانشگاه مازندران طی دیداری که در مهر سال گذشته از دانشگاه آتیراوو داشته اند، مرکز آموزش زبان فارسی را در این دانشگاه افتتاح نمودند. هم اکنون این مرکز با تعداد 30 فارسی آموز مشغول به فعالیت است.
 
      
 

 
 

 

 


١٠:٠٧ - 1397/01/29    /    شماره : ١٦٦٩٤    /    تعداد نمایش : ٥٦٧